Hakkımızda


Aşıklık/ozanlık geleneğinin günümüzde gerekli değeri görmesi arzusundayız. Bu yüzdendir ki 2007 yılında çıkmış olduğumuz bu yolda ilk günkü hevesimizle paylaşımlar yapmaya devam ediyoruz. Anadolu coğrafyası, edebi içerik olarak çok zengin bir coğrafya. Bilinen ya da saklı kalmış bu değerleri tekrar ortaya çıkartmak, sosyal platformlarda yayınlamak bizlere mutluluk veriyor. 

Platformumuzda, edebiyatımızın iz bırakan ozanlarına, aşıklarına, yazarlarına, şairlerine ve kültür icracılarına yer verdik. Elimizden geldiğince de sade bir tasarım ile anlaşılır bir dil kullanmaya özen gösterdik. Bu büyük kültür değerlerinin; biyografilerini, anılarını, söyleşilerini ve daha birçok bilgiyi sitemizde bulmanız mümkün.  Sitemizin üst menülerinden istediğiniz içeriğe ulaşabileceğiniz gibi yukarı kısımda yer alan arama butonu ile de dilediğiniz içeriğe erişebileceğinizi belirtmekte fayda var.

Ayrıca yazılara yorum yapabilir, arkadaşlarınıza gönderebilir ya da sosyal medya hesaplarınızdan paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz. Tamamıyla gönüllülük esasına dayalı bu çalışmalarımıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi için ayrıca teşekkür ederiz.

İletişim için mail adresimiz: anadoludaozanlar@gmail.com

YAZI ARŞİV